Zdrowie wg dr. Delbe

Krok do Twojego optymalnego zdrowia

Czym jest koncepcja zdrowia według dr. Delbe?

  • Holistyczne podejście do zdrowia według ponad 30-letniej praktyki dr med. Jean-Bernard Delbe - CONCEPT VITAL
  • Prowadzenie przez cały okres kuracji
  • Dieta pełnowartościowa, bez liczenia kalorii
  • Zdrowy styl życia i dobre nawyki żywieniowe

FAZA I

OCZYSZCZANIE - ODKWASZANIE

Tę fazę mogą przejść wszystkie osoby, niezależnie od swojej wagi i samopoczucia. 

Wielu z nas żyje w pędzie, często nie dostarczając organizmowi dostatecznej ilości składników odżywczych.

A w obecnych czasach jesteśmy już "skazani na suplementację", ponieważ jakość pożywienia pozostawia wiele do życzenia. Otyłość, nadwaga i wiele innych dysfunkcji organizmu wynika z nieprawidłowego stylu życia.

Przykładowo, stres jest największym prowodyrem zakwaszenia organizmu, objawiającym się różnymi dolegliwościami i bólami.

Na tym etapie skupiamy się zatem na "naprawie funkcjonowania organizmu", aby przygotować ją należycie do fazy redukcji. Możesz urozmaicić tę fazę dodatkowymi produktami wg własnej potrzeby.

FAZA II 

ODŻYWIANIE ORGANIZMU

Według naszej filozofii, jednym z najważniejszych elementów odchudzania, to stabilizacja pracy organizmu po fazie redukcji. Aby uniknąć efektu jojo organizm musi mieć czas na przyzwyczajenie się do nowej wagi oraz zapamiętanie go.

W tym czasie skupiamy się na dalszej przebudowie organizmu, ujędrnieniu skóry i przyzwyczajaniu się do nowych, zdrowych nawyków.

Produkty można stosować już dowolnie, w zależności od potrzeby i upodobań.

Po tym etapie, jeśli nadal potrzebujesz zbijać wagę, możesz znów przejść do fazy I lub II, po konsultacji ze swoim opiekunem.

N

Najwyższa jakość

Używamy produktów z patentami i certyfikatami znanych instytucji, oparte o składniki naturalne i innowacyjne technologie.

N

Zdrowie

Dbamy o zdrowie własne, najbliższych i otoczenia. Sięgamy źródeł do natury i holistycznego podejścia do organizmu. A cóż jest cenniejszego od zdrowia...
N

Skuteczność

Nasze programy i produkty zostały przede wszystkim zweryfikowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

N

Wsparcie

Nasz zespół kontroluje cały przebieg kuracji. W ramach pakietu otrzymujesz dodatkowo nasze wsparcie i dużą dawkę motywacji w drodze do Twojego lepszego zdrowia!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jakich produktów używamy w kuracji?

Najwyższa jakość na rynku potwierdzona certyfikatami i badaniami

Jako jedyni na rynku mamy Certyfikat Fresenius dla naszych żeli aloesowych oraz dla Colostrum. Certyfikat ten gwarantuje najwyższą jakość na każdym etapie produkcyjnym i otrzymuje go tylko jedna firma na dany rodzaj produktu. Zaś jeśli firma raz straci taki certyfikat, to już drugi raz nie dostanie.

Sprawdź jakie jeszcze wspaniałe produkty wykorzystujemy w naszej Koncepcji.

Skąd pochodzą nasze produkty?

Produkty do naszej kuracji kupujemy u źródła, u jednego z najlepszych producentów suplementów diety, firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Firma LR jako jedyna posiada unikalny certyfikat Fresenius dla swoich flagowych produktów - żelu aloesowego oraz Colostrum (siara bydlęca). Posiada również inne patenty i certyfikaty na wiele swoich produktów, współpracuje z instytucjami badawczymi, przez co staje się pionierem w dziedzinie R&D.

Dodatkowo jako jedyna firma MLM należy do prestiżowego stowarzyszenia marek premium w branży kosmetycznej - VKE Kosmetikverband. Sprawdź tutaj.

Jakie są koszty i za co płacę?

Bezpłatne prowadzenie i kontrola składu masy ciała

U standardowego dietetyka płacisz niemal za każdy kontakt oraz za każdy udostępniony materiał.

U nas to wszystko jest za darmo.

W Koncepcji płacisz tylko za produkty, których używasz. Nie musisz się martwić o gotowanie według rozpiski. Nasza dieta jest niezwykle łatwa w zastosowaniu, a jeśli będziesz chciał/a możemy Ci pomóc.

Na śniadanie i kolację otrzymujesz produkty, których sporządzenie zajmuje mniej niż 1 min.

Na czym polega skuteczność kuracji?

Znasz powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"? 

My wolimy trzymać się powiedzenia dr med. Jean-Bernard Delbe "Jesteś tym, co przyswajasz".

Jednym z naszych flagowych produktów jest Aloes. Czy wiesz dlaczego jest nazywany cudem natury? Te i inne fundamenty naszej kuracji dowiesz się z godzinnego nagrania z naszego webinaru.

Skorzystaj z kuracji wg dr. Delbe

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń jeśli masz pytanie: PL +48 606 505 654

"Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Duis mollis est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula eget lacinia odio sem nec elit. Curabitur blandit tempus porttitor"

Brett Vasquez

Patient

 Naszą misją jest dbanie o zdrowie w kompleksowy sposób