O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, promującym najwyższej jakości produkty z segmentu Zdrowia i Urody.

Działamy w całej Polsce - od morza aż do Zakopanego i wciąż nas przybywa. Szkolimy się nieustannie na stacjonarnych seminariach, ale także na cyklicznych webinar'ach online.

Stajemy się ekspertami w dziedzinie profilaktyki chorób oraz utrzymania zdrowia i dobrej kondycji. Mamy także ogromne doświadczenie w metamorfozach sylwetki i świetnie wyglądającej cery.

Tworzymy i pracujemy na autorskich programach i gotowych narzędziach, które dają świetne rezultaty u naszych klientów. Promując nasze programy i dołączając do naszego zespołu w organizacji firmy LR, zyskujemy dodatkowe dochody, własne samochody i w rezultacie wolność finansową.

Zdrowie

Dbamy o zdrowie własne, najbliższych i otoczenia. Sięgamy źródeł do natury i holistycznego podejścia do organizmu. A cóż jest cenniejszego od zdrowia...

Uroda

Uroda to nie tylko piękny wygląd, ale i pewność siebie i właściwy sposób dbania o siebie... To też najwyższa jakość i absolutne bezpieczeństwo.

Sylwetka

Zdrowa i szczupła sylwetka to nie są tylko względy estetyczne. To przede wszystkim zdrowie! A otyłość i nadwaga to współczesna plaga.

Najwyższa jakość

Wykorzystujemy produkty z patentami i certyfikatami uznanych instytucji, opartych o składniki naturalne i innowacyjne technologie.

Ciągły rozwój

Korzystamy z wielu szkoleń edukacyjnych offline i online. Granice nie są dla nas barierą, świat online nie ma dla nas tajemnic. Edukujemy, inspirujemy i niesiemy wiedzę w świat.

Zgrany zespół

W naszym zespole każdy dostaje pełne wsparcie i mentoring doświadczonych liderów, dla których Nasz sukces = Ich sukces. I to dosłownie.

Skuteczność

Nasze programy i produkty zostały przede wszystkim zweryfikowane przez tysiące ludzi na całym świecie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

Pasja

Działamy z misją. Niesiemy ludziom pomoc w zdrowiu, wyglądzie i finansach. Przy okazji nawiązujemy przyjaźnie na całe życie, a praca staje się dla nas pasją.

NASZ ZESPÓŁ

Uyanga Bayarkhuu

Uyanga Bayarkhuu

Młodsza Manager Grupy

Wiele lat pracowała w korporacjach na wysokich stanowiskach. Teraz prowadzi swoje biznesy i jest twórcą projektu Life Responsible.

Mama dwójki dzieci, blogerka, dumna Mongołka i perfekcjonistka. Pokochała Colostrum w płynie i żel aloesowy.

 

Izabela Plaszczak

Izabela Plaszczak

Młodsza Manager Grupy

Wie czego chce w życiu, a dzieci są dla niej najważniejsze, ma ich aż trójkę. Przez wiele lat była tylko fanką i konsumentką produktów LR, jednak gdy poznała możliwości biznesowe, uwolniła swój prawdziwy potencjał. Doskonała liderka, uwielbia Vitaactive w różnych postaciach.

Renata Lazurek

Renata Lazurek

Liderka Grupy

Od wielu lat dorabia w MLM-ach, aż w końcu znalazła swoje miejsce. Mocno prozdrowotna, kocha polecać, pomagać i doradzać. Ma ogromną wiedzę o zdrowiu, naturoterapii, ziołach i suplementach. Ekspertka produktów LR, działa z mocnym wsparciem męża Radka. Na co dzień pracuje w logistyce.

Julita Przytarska

Julita Przytarska

Młodsza Liderka Grupy

Miłośniczka i największa znawczyni ALOESu. Od lat prowadzi fanpage "Aloe Jula" i pomaga kobietom, mamom i ich dzieciom w doborze aloe-terapii. Pomaga jej 10-letnie doświadczenie w Douglas. Mocno stawia na jakość i skuteczność produktów. Prywatnie mama Ignasia i uwielbia taniec.

Iwona Jarczyk

Iwona Jarczyk

Młodsza Liderka Grupy

Wieloletnia przedsiębiorczyni, która prowadzi prosperujący biznes rodzinny. Interesuje się zdrowym stylem życia i zaszczepia tę ideę rodzinie, przyjaciołom oraz innym słuchaczom.

Uwielbia aloes i prace manualne - po godzinach tworzy dzieła sztuki 😀

Martin Klich

Martin Klich

Młodszy Lider Grupy

Przedsiębiorca, doświadczony zawodnik motocyklowy w rywalizacji na krótkim i długim dystansie, instruktor sportów motorowych. Dla niego samochody i motocykle nie mają żadnych tajemnic. Człowiek wielu talentów i zainteresowań, zna się na dobrym winie. Dusza towarzystwa i świetny mentor w naszym projekcie. Czech z urodzenia.

Damian Jarczyk

Damian Jarczyk

Młodszy Lider Grupy

Młody, utalentowany i piekielnie ambitny. Osiąga pozycje w organizacji LR w ultra szybkim tempie, łącząc przy tym naukę i pomoc w rodzinnym biznesie. Słucha, wspiera i nieustannie doskonali swój fach. Od 10 lat zawodowo trenuje rycerstwo i osiągnął już wiele tytułów. Świetny ambasador suplementu dla sportowców LR:GO.

Paweł Plinta

Paweł Plinta

Srebrny Manager Organizacji

Inwestor, przedsiębiorca, promotor zarządzania i budowania różnych dochodów, od 6 lat skutecznie rozwija się jako Manager w firmie LR. Jego motto: "Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz". Prywatnie pasjonat szachów, dobrej muzyki, gór oraz sauny. Twórca naszego projektu "Koncepcja Zdrowej Sylwetki".

Anna Witkowska

Anna Witkowska

Liderka LR

Edukatorka zdrowego stylu życia, naturopatka i refleksolog. Z sukcesami stosuje produkty LR u swoich pacjentów i klientów. Łączy wiele pasji, m.in. prowadzi agencję turystyczną. Kobieta zapracowana, ale zawsze znajdzie czas dla drugiego człowieka. Ulubiony produkt to Probalance.

Może to właśnie Ty?

Może to właśnie Ty?

Lider/ka LR

Dołącz do naszego zespołu i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze już od pierwszego miesiąca współpracy! Nie musisz zmieniać dotychczasowego życia, przeznaczasz na nasz projekt tyle czasu, ile możesz sobie pozwolić, i z czasem prowizja będzie tylko wyższa. Może właśnie Ty będziesz naszym kolejnym Diamentem? Zapraszamy! Napisz do nas!

Iwa Małgorzata Skorupa

Iwa Małgorzata Skorupa

Liderka LR

Kobieta petarda. Mentorka, coach, pedagog, trenerka personalna. Promotorka rozwoju osobistego, prowadzi podcast #odkopsiebie i motywuje kobiety do pozytywnych zmian. Bizneswoman, przekonana o wartościach modelu MLM. Wspierająca liderka, twardy negocjator i dobra dusza.

Tworzą nas ludzie tacy jak Ty! Przekonaj się sam/a!