Krok do Twojego optymalnego zdrowia

Koncepcja Zdrowia i Homeostazy

Krok do Twojego optymalnego zdrowia

Czym jest Koncepcja Zdrowia i Homeostazy?

 • Holistyczne podejście do zdrowia według medycyny wschodniej
 • Powrót do prastarych źródeł ziołolecznictwa
 • Odtruwanie organizmu z toksyn
 • Dostarczenie substancji odżywczych do komórek
 • Przywrócenie równowagi PH (kwasowo-zasadowej)
 • "Jelita naszym drugim mózgiem"
 • Nauka zdrowego stylu życia i dobrych nawyków żywieniowych
 • Kontakt z opiekunami i darmowa wiedza

Królowa roślin dla wsparcia Twojego zdrowia

Jak wygląda kuracja?

1. FUNDAMENT

OCZYSZCZANIE & ODKWASZANIE

W XXI wieku nasze organizmy nie mają łatwo i napotykają mnóstwo blokad metabolicznych. Przyczynami są przetworzona żywność, wszechobecny cukier, leki i antybiotyki, spadek wartości odżywczych zarówno w mięsie, jak i w warzywach i owocach, wzrost skażenia środowiska, siedzący tryb życia, coraz więcej stresu...

Efekt: zaburzenia przemiany materii, zanieczyszczony, zakwaszony, niedotleniony, niedożywiony i otłuszczony organizm. Zakłócenia metabolizmu prowadzą do wielu różnorodnych chorób organizmu.

Oczyszczenie i odkwaszenie przestrzeni międzykomórkowej "ułatwia drogę substancji odżywczych do komórek. Zaktywowana zostaje tak zwana zdolność do samoleczenia." "Tylko kiedy zostanie usunięta przyczyna choroby, możliwe jest leczenie. Jeśli tylko będzie leczony symptom, prowadzi to do chronicznej choroby metabolizmu" - dr med. Jean-Bernard Delbe.

2. REGENERACJA

ODŻYWIANIE ORGANIZMU

W okresie intensywnego oczyszczania i odkwaszania organizmu musi nastąpić także odżywianie komórek w niezbędne mikroskładniki odżywcze. Toksyny i złogi w organizmie, które je blokowały powoli znikają i robią miejsce dla witamin, minerałów i pierwiastków śladowych, tzw. katalizatorów.  Dzięki zastosowaniu naszej probiotyko-terapii jelita lepiej funkcjonują i zwiększa się docieralność z jelit do komórek. Tylko wtedy możliwa jest autoregeneracja organizmu i w konsekwencji nawet pozbycie się przyczyny choroby.

Nasz organizm przez cały czas daje symptomy i sygnały alarmujące. Błędem jest myślenie, że nie potrzebujemy suplementacji witaminami i minerałami.

Co więcej, jak prof. Ożarowski alarmował, w obecnych czasach jesteśmy już "skazani na suplementację", a my dajemy gwarancję, że w naszej kuracji każda złotówka będzie warta Twojego zdrowia i samopoczucia.

N

Odkwaszanie

Dr hab. William H. Hay: "Nagromadzenie kwasów, powodujące zatrucie organizmu jest przyczyną wszystkich chorób."

N

Aloes

WHO: "Aloes jest najbardziej biologicznie czynną rośliną." To roślina, której działanie można wykorzystać w niemal każdym miejscu naszego organizmu.

N

Jelita

Dr Delbe: "Jesteś tym, co przyswajasz". Tylko to, co zostanie wchłonięte przez jelita, umożliwia dalsze zaopatrzenie komórek. Najlepsze gatunkowo jedzenie nic nie da, jeśli się nie wchłania.

N

Komórki

Nasz organizm to 70 bilionów komórek. Dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje aż 90 substancji odżywczych.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest skuteczność kuracji?

Skuteczność potwierdzają kolejne rekomendacje, dzięki którym społeczność klientów się rozrasta, a także nasz zespół.  Jednak skuteczność to nie zawsze jakość.

"Made in Germany" to synonim wysokiej jakości. Firma LR ma 28 produktów zgłoszonych do opatentowania dzięki wyjątkowemu połączeniu substancji czynnych zawartych w żelu Aloe Vera i różnych bioekstraktach.

Jako jedyni na rynku ma Certyfikat SGS INSTITUT FRESENIUS dla swoich żeli aloesowych oraz dla młodziwa Colostrum. Certyfikat ten gwarantuje najwyższą jakość na każdym etapie produkcyjnym i jest to jeden z najtrudniejszych do zdobycia certyfikatów na świecie. Jakiekolwiek obniżenie jakości produktu przez producenta oraz dostawców automatycznie dożywotnio zamyka możliwość kontynuacji certyfikacji.

Instytut FRESENIUS posiada 2600 biur i laboratoriów na całym świecie i jest wiodącym dostawcą analiz laboratoryjnych.

Skąd kupujemy produkty do kuracji?

Produkty do naszej kuracji kupujemy bezpośrednio od producenta, u jednego z najlepszych producentów suplementów diety, firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Firma LR jako jedyna posiada unikalny certyfikat Fresenius dla swoich flagowych produktów - żelu aloesowego oraz Colostrum (siara bydlęca). Posiada również inne patenty i certyfikaty na wiele swoich produktów, współpracuje z instytucjami badawczymi, przez co staje się pionierem w dziedzinie R&D.

Na czym polega kuracja?

Kuracja to pełne zastosowanie homeostazy, czyli przywrócenie równowagi organizmu. Zastosowanie 4 x O - oczyszczenie, odkwaszenie, odżywianie i odtłuszczanie z tłuszczu wisceralnego. Odtłuszczanie jest konsekwencją pozostałych 3 O i nie jest konieczny, jeśli poziom obtłuszczenia narządów wewnętrznych był możliwy do zmierzenia na analizatorze i jest na poziomie dobrym.

Jakie są koszty i za co płacę?

Standardowa kuracja trwa 1 miesiąc i jest to rozsądna, niezmienna opłata 700 zł w stosunku do jakości jaką proponujemy. Może ona zostać zrabatowana do 600 zł w zależności od sposobu zapłaty i jeszcze bardziej, jeśli akurat firma oferuje promocję swoich produktów.

Czasem może się zdarzyć, że kuracja musi zostać przedłużona do 3 m-cy, jeśli organizm jest bardzo wyniszczony lub zmaga się z chorobą. Wtedy staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie dla naszych klientów.

Kim jest dr Delbe?

Dr med. Jean-Bernard Delbe to niemiecki lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem jako praktykujący lekarz.

Od ponad 16 lat prowadzi wykłady w całej Europie i Azji. Pół miliona osób zapoznało się z jego koncepcją profilaktyki zdrowia. Jest niezależnym lekarzem, który w swojej praktyce wykorzystuje produkty i suplementy firmy LR.

 

 • LEKARZ SPECJALISTA MEDYCYNY OGÓLNEJ
 • MEDYCYNA ORTOMOLEKULARNA
 • NATUROTERAPIA
 • MEDYCYNA SPORTU
 • MEDYCYNA ŻYWIENIA I PREWENCYJNA

Poznaj firmę LR - największego producenta aloesu w Europie

Dołącz do naszej społeczności

Opinie

"Kuracja wg dr Delbe pomogła mi bardzo podreperować moje zdrowie. Przez lata jadłam fast foody, paliłam papierosy i ogólnie mój organizm zaczął szwankować. Miałam nerwicę i zakwasicę organizmu. Nie było łatwo, kuracja trwała łącznie prawie 3 m-ce. Miałam chwile zwątpienia, ale niestety naprawa zepsutego nie jest łatwa. Jestem z zewnątrz szczupłą osobą i nie wiedziałam, że jednak wyjałowioną. Po kuracji nabrałam kolorów 😉 , czuję się świetnie i nie mam stanów depresyjnych. Przede wszystkim wiem już jak zdrowo żyć. Polecam każdemu niezależnie od wyglądu czy wieku. Każdy z nas potrzebuje wysprzątać organizm." 

Janina Kuszer, 47 lat

"Czuję się o wiele lepiej po kuracji. Zmagałem się wieloma problemami układu krążenia, sercowo-naczyniowego. Lata ciężkiej pracy niestety zrobiły swoje, a stres nadal mi towarzyszy. Na początku byłem sceptyczny, na rynku jest wiele cud kuracji, jednak przekonała mnie społeczność. Jest tutaj wiele osób, które skorzystały z kuracji, są zadowolone i zyskały na zdrowiu. U mnie wyniki diagnostyki z krwi oraz odstawienie połowy leków mówi za siebie. Będę dalej polecał znajomym." 

Radosław Kępa, 61 lat.

"Kuracja działa niemal cuda. I nie przesadzam. Produkty są najwyższej jakości, nieporównywalne do tych z aptek czy sklepów, a każdy z nich to multitalent. Działają i współgrają ze sobą idealnie. Obejrzałam nagranie na temat każdego z produktów i musiałam spróbować kuracji na własnym zdrowiu. Podstawy funkcjonowania organizmu i niwelowanie przyczyny choroby to główny fundament kuracji wg dr Delbe. U mnie mogę powiedzieć, że niektóre choroby się cofnęły, aż żal nie przekazywać tej wiedzy dalej." 

Elżbieta Gałek, 52 lata

"Miałem dużą tuszę w okolicy brzucha i okazało się, że ogromny tłuszcz wisceralny 27. Przy tym także bardzo wysokie ryzyko zawału, udaru i miażdżycę. Sąsiadka mi poleciła aloes do picia, lepiej się poczułem i żona zapytała o szczegóły. Tak się zaczęło i do tej pory trwa moja przygoda z produktami LR. Nie wszystkie leki odstawiłem, ale naprawa mojego zdrowia będzie też wymagało czasu. Nie jestem już młody i żałuję, że tak późno poznaliśmy z żoną produkty LR." 

Józef Kaliszewski, 72 lata

"Pracuję dużo, mam wymagające stanowisko i przez to dużo stresu. Zdrowo się odżywiam i staram się regularnie ćwiczyć, ale nigdy nie używałam suplementów. Nie wiedziałam, że mają one taką siłę oddziaływania. Wyobrażam sobie, że jest to efekt jakości i współgrania ze sobą wszystkich substancji. Dla mnie odkryciem było zakwaszenie organizmu. Cieszę się, że poznałam koncept i mogę pomóc mojej rodzinie. Przy okazji kuracji zgubiłam kilka zbędnych kilogramów." 

Agnieszka Jaśko, 33 lata

 "Naszą misją jest dbanie o zdrowie w kompleksowy sposób."