Koncepcja Zdrowych Finansów

Krok do Twojej wolności finansowej

DYWERSYFIKACJA PRZYCHODU - kiedy warto?

praca-na-etacie

PRACA NA ETACIE

Praca na etacie daje poczucie stabilizacji i tzw. spokój ducha. Z czasem nawet zarabiasz coraz lepiej i możesz sobie pozwolić na więcej.

JEDNAKŻE:

Zawsze jesteś tylko pracownikiem i można Cię łatwo zastąpić. Pensja zawsze napotyka sufit, a na rynku jest ograniczona ilość etatów. Ciężko znaleźć satysfakcjonujące środowisko ludzi, musisz współpracować z ludźmi, z którymi nie masz wspólnego języka. Rozwijasz i dbasz o cudzy interes, poświęcając min. 1/3 czasu swojego życia. Nie masz wpływu na godziny swojej pracy, musisz odsiedzieć swoje. Jesteś na łasce szefa i oceny rocznej, a emerytura to widmo klęski głodowej.

Dlatego rozsądnie jest posiadać dodatkowe źródło dochodu obok etatu.

wlasna-firma-dzialalnosc-gospodarcza

WŁASNA FIRMA LUB DZIAŁALNOŚĆ

Posiadanie swojej swojej firmy to fajna sprawa. Jesteś sobie szefem/ową, sam/a zarządzasz swoim czasem i masz realny wpływ na to z czym idziesz do świata.

JEDNAKŻE:

Jest to bardzo wymagające zadanie. Nie tylko musisz być "specjalistą od wszystkiego", ale i znać dobrze przepisy prawno-podatkowe. Większość przychodu firmy jest uzależniona od Twojego czasu lub środków. Musisz cały czas pozyskiwać klientów lub zajmować się nimi 24h. Koszty są nieuniknione, a ryzyko ogromne. Większość firm nie odnosi sukcesu. Kryzysy ekonomiczne i lock-downy tylko utwierdzają w przekonaniu o niestabilności większości rodzajów biznesów.

Dlatego warto budować lub konsolidować alternatywę do obecnego biznesu.

DOCHÓD PASYWNY - jak wypracować?

dochod-pasywny-mlm

"Jeśli nie znajdziesz sposobu by zarabiać gdy śpisz, będziesz pracować do śmierci" powiedział Warren Buffet. Idąc tym schematem warto pomyśleć lub poszukać możliwości jak można wykorzystać swój potencjał lub trend rynkowy, aby to pieniądz na nas pracował. Jest wiele możliwości, żeby to osiągnąć.

Jeśli masz wiedzę i umiejętności, możesz:

 • założyć bloga, kanał na YT, prowadzić podcast lub wyprofilowane konto w mediach społecznościowych i zarabiać na afiliacji lub współpracy,
 • napisać książkę, e-book, stworzyć grę, aplikację, kurs online i sprzedawać raz po raz.

Jeśli masz kapitał i pomysł, możesz:

 • kupić nieruchomość lub działkę i podnajmować na czynsz lub reklamę na swojej posesji,
 • stworzyć prosperujący biznes i sprzedawać licencję franczyzową.

Jeśli nie masz ani wiedzy ani kapitału, możesz:

 • zbudować stabilny biznes MLM (nie mylić z piramidą finansową) i czerpać prowizję z obrotu swojej struktury,
 • robić to, co kochasz lub w czym jesteś dobry/a, i nigdy nie musieć pracować.

MLM - biznes XXI wieku dla każdego?

Multi Level Marketing, czyli Marketing Wielopoziomowy, to legalny model biznesowy, mający ponad 150 lat historii.  Przez wielu ekspertów nazywany biznesem XXI wieku - ze względu na dostępność, skalowalność, przejrzystość i wartość dodaną dla wszystkich stron. 

Przez wielu ludzi niesłusznie mylony z piramidami finansowymi, MLM genialnie wpisuje się w obecny trend Internetu i e-commerce. Jest to jedyny model biznesowy, w którym nie ma szefów ani pracowników, a jednostka czerpie korzyść wyłącznie z dystrybuowania informacji o produktach i pomagania innym to robić.

Jest to też jedyny biznes, w którym nie trzeba mieć kapitału, ani specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Brak ryzyka,  zobowiązań i kosztów. Zbyt piękne, by było prawdziwe?

Patrząc od strony producenta, jest to jedyny model dystrybucji, który nie generuje kosztów, a buduje lojalność konsumenta.  Miliarderzy Bill Gates, Warren Buffet i Donald Trump od wielu lat przychylnie wypowiadają się o branży MLM i sami też inwestują w firmy marketingu sieciowego.

(Powyżej fragment jednego z wywiadów ze słynnego talk-show Davida Lettermana z Donaldem Trumpem)

ZDROWIE, URODA, PIENIĄDZE I CZAS

W naszym działaniu skupiamy się na tym, co najważniejsze w życiu każdego z nas. Bez zdrowia nie ma nic, a zatem jest to nasz największy dar. Wygląd i samopoczucie to istotne kwestie, by czuć się dobrze w swoim ciele i z samym sobą. Niby pieniądze nie są ważne, a jednak ułatwiają życie. No i czas. W obecnym świecie tak cenny i tak pożądany. Połączenie tych wszystkich sfer daje nam realizację marzeń i pasji oraz spełnienie w życiu.

Nasz zespół działa w oparciu o sprawdzone projekty i system duplikacji, gwarantujący sukces każdemu, kto zaangażuje się w pełni swoich możliwości. Nasi liderzy wspierają i dzielą się doświadczeniem na każdym etapie współpracy. Promuj 1 z 4 naszych sprawdzonych projektów lub wszystkie naraz:

 • Koncepcja Zdrowia i Homeostazy (KZH)
 • Koncepcja Zdrowej Sylwetki (KZS)
 • Koncepcja Zdrowej Cery (KZC)
 • Koncepcja Zdrowych Finansów (KZF)

 

Zostań naszym ambasadorem, polecaj jak i kiedy chcesz, zarabiaj i ciesz się odzyskanym czasem.

zdrowie-uroda-czas-pieniadze-lr

ZDROWIE i URODA to obecnie największa część rynku!

W biznesie rekomendacyjnym niezwykle ważna jest jakość produktu. Nikt nie chce polecać nijakich rzeczy i naturalnie ludzie rekomendują produkty i usługi osób, które im się sprawdziły lub podobają. Udowodniono, że 'marketing szeptany' to najskuteczniejsza forma reklamy.

Z reguły to kobiety najwięcej polecają (co jest zrozumiałe), i najczęściej są to produkty łatwe w zakupie i szybko zbywalne: urodowe i coraz częściej zdrowotne.

A zatem w przeciwieństwie do innych firm MLM, nadal jest większy tort do ukrojenia 😉

  Firma, z którą współpracuje nasz zespół to ponad 36-letnia Niemiecka firma LR Health & Beauty.

  Wybraliśmy LR nie bez przypadku, bo firma stawia jakość na pierwszym miejscu. Oto fakty:

  • sama jest producentem i posiada własne laboratoria R&D
  • współpracuje z niezależnymi naukowcami, lekarzami i ekspertami
  • posiada niezależne i renomowane certyfikaty najwyższej jakości np. Instytutu Fresenius i Dermatest
  • wykorzystuje naturalne składniki i skupia się na wielozadaniowości i skuteczności produktów
  • należy do prestiżowego stowarzyszenia marek premium VKE Kosmetikverband.

  Wzajemne korzyści

  Działa to na bardzo prostej zasadzie.

  1. Jest jeden sklep internetowy producenta LR Health & Beauty. Każdy kto wejdzie do sklepu zyskuje dostęp do unikalnych produktów i od razu dostaje upust dożywotni ok. 30%. Dostęp tylko z rekomendacji.

  2. Zadowolony klient poleca dalej sklep LR, dostaje bonus na następne zakupy i może liczyć na prowizję od obrotu całej struktury, którą zainicjuje.

  3. W ten sposób firma LR nie musi wydawać na reklamę i dystrybuję i wypłata ok. 50% marży osobom w strukturach (wg statystyk, 10% konsumentów osiąga prowizje dożywotnie min. 10 000 zł/m-c.

  Jako zarejestrowany partner masz dostęp do oficjalnego sklepu www.LRWorld.com

  Spójrz dlaczego warto kupować bezpośrednio od producenta!

  WIELE KORZYŚCI FINANSOWYCH

  LR-manager

  Wybierz pakiet korzyści, który Cię interesuje, a my pomożemy Ci od początku:

  A. DUŻY BIZNES - Z nami możesz rozwijać i spełniać się jako menadżer dużego zespołu i tym samym otrzymywać stałą nielimitowaną prowizję i własnego Mercedesa.

  B. MAŁY BIZNES - Promuj projekt i udostępniaj innym możliwość zarobku oraz dostęp do doskonałych produktów, dzięki czemu uzyskasz dodatkowy dochód.

  C. ZAKUPY ONLINE - Nie musisz nic promować, nie musisz zarabiać, nie musisz kupować. Możesz oszczędzać 30% przy zakupach i wykorzystywać bonus na kolejne zakupy.

  A wszyscy zyskają na pewno NA ZDROWIU!

  CZY WARTO DOŁĄCZYĆ DO NAS?

  Projekt Life Responsible otwiera Ci drzwi do wielu sukcesów i niezależności finansowej. Z nami możesz sam/a decydować jak, gdzie i kiedy chcesz pracować.

  W chwili dołączania do naszego zespołu otrzymasz:

  • stały dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów oraz szkoleń w każdej formie (pdf, wideo, prezentacje multimedialne, grafiki, strony internetowe, webinary)
  • gotowe plany działania i opracowane strategie marketingowe
  • wsparcie wszystkich członków zespołu
  • możliwość wyjazdów na konferencje, gale, eventy, spotkania integracyjne i szkolenia
  • zaproszenia na wykłady i webinary szkoleniowe on-line i stacjonarne
  • dużą dawkę wiedzy oraz inspiracji.

  Jednak nie będzie cudów, gdy nic nie zrobisz. Działaj, a czas będzie działał na Twoją korzyść.

   

  Bądź częścią naszego projektu, promuj zdrowie, bądź mentorem i inspiracją dla innych, a przy okazji możesz czerpać nieograniczone korzyści finansowe.

  Holger Kunath - "Ja też kiedyś zaczynałem"

  Posłuchaj inspirującego wywiadu z miliarderem LR

  Dołącz do społeczności budujących stabilny dochód pasywny!