Koncepcja Zdrowej Sylwetki

Skuteczny program redukcji wagi i metamorfozy

Czym jest Koncepcja Zdrowej Sylwetki?

  • Holistyczne podejście do zdrowia według ponad 30-letniej praktyki dr med. Jean-Bernard Delbe - CONCEPT VITAL
  • Prowadzenie przez cały okres kształtowania nowej sylwetki
  • Dieta pełnowartościowa, bez liczenia kalorii
  • Zdrowy styl życia i dobre nawyki żywieniowe

Królowa roślin dla wsparcia Twojego zdrowia

Jak wygląda kuracja?

FAZA I

OCZYSZCZANIE & ODKWASZANIE

Tę fazę mogą przejść wszystkie osoby, niezależnie od swojej wagi i samopoczucia. 

Wielu z nas żyje w pędzie, często nie dostarczając organizmowi dostatecznej ilości składników odżywczych.

A w obecnych czasach jesteśmy już "skazani na suplementację", ponieważ jakość pożywienia pozostawia wiele do życzenia. Otyłość, nadwaga i wiele innych dysfunkcji organizmu wynika z nieprawidłowego stylu życia.

Przykładowo, stres jest największym prowodyrem zakwaszenia organizmu, objawiającym się różnymi dolegliwościami i bólami.

Na tym etapie skupiamy się zatem na "naprawie funkcjonowania organizmu", aby przygotować ją należycie do fazy redukcji. Możesz urozmaicić tę fazę dodatkowymi produktami wg własnej potrzeby.

FAZA II 

ODTŁUSZCZANIE & REDUKCJA WAGI

Na II etapie dalej odżywiamy organizm i stosujemy produkty z I fazy.

Jednak wprowadzamy produkty pełnowartościowe o niskiej kaloryczności i zastępujemy nimi 2 posiłki dziennie.

Ograniczając liczbę kalorii, nadal dostarczamy organizmowi 100% dziennego zapotrzebowania w składniki odżywcze. W tej fazie skupiamy się na spalaniu tłuszczu, zachowując przy tym masę tkanki mięśniowej.

W badaniach klinicznych udowodniono wysoką skuteczność naszej kuracji.

Co warto zaznaczyć, zastępując normalny posiłek oszczędzamy na nie.

FAZA III 

STABILIZACJA METABOLIZMU

Według naszej filozofii, jednym z najważniejszych elementów odchudzania, to stabilizacja pracy organizmu po fazie redukcji. Aby uniknąć efektu jojo organizm musi mieć czas na przyzwyczajenie się do nowej wagi oraz zapamiętanie go.

W tym czasie skupiamy się na dalszej przebudowie organizmu, ujędrnieniu skóry i przyzwyczajaniu się do nowych, zdrowych nawyków.

Produkty można stosować już dowolnie, w zależności od potrzeby i upodobań.

Po tym etapie, jeśli nadal potrzebujesz zbijać wagę, możesz znów przejść do fazy I lub II, po konsultacji ze swoim opiekunem.

N

Najwyższa jakość

Używamy produktów z patentami i certyfikatami znanych instytucji, oparte o składniki naturalne i innowacyjne technologie.

N

Zdrowie

Dbamy o zdrowie własne, najbliższych i otoczenia. Sięgamy źródeł do natury i holistycznego podejścia do organizmu. A cóż jest cenniejszego od zdrowia...
N

Skuteczność

Nasze programy i produkty zostały przede wszystkim zweryfikowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

N

Wsparcie

Nasz zespół kontroluje cały przebieg kuracji. W ramach pakietu otrzymujesz dodatkowo nasze wsparcie i dużą dawkę motywacji w drodze do Twojego lepszego zdrowia!

Przewaga rynkowa Koncepcji Zdrowej Sylwetki

Skąd pochodzą nasze produkty?

Produkty do naszej kuracji kupujemy u źródła, u jednego z najlepszych producentów suplementów diety, firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Firma LR jako jedyna posiada unikalny certyfikat Fresenius dla swoich flagowych produktów - żelu aloesowego oraz Colostrum (siara bydlęca). Posiada również inne patenty i certyfikaty na wiele swoich produktów, współpracuje z instytucjami badawczymi.

Dodatkowo jako jedyna firma MLM należy do prestiżowego stowarzyszenia marek premium w branży kosmetycznej - VKE Kosmetikverband. Sprawdź tutaj.

Jakie są koszty i za co płacę?

Bezpłatne prowadzenie i kontrola składu masy ciała

U standardowego dietetyka płacisz niemal za każdy kontakt oraz za każdy udostępniony materiał.

U nas to wszystko jest za darmo.

W Koncepcji płacisz tylko za produkty, których używasz. Nie musisz się martwić o gotowanie według rozpiski. Nasza dieta jest niezwykle łatwa w zastosowaniu, a jeśli będziesz chciał/a możemy Ci pomóc.

Na śniadanie i kolację otrzymujesz produkty, których sporządzenie zajmuje mniej niż 1 min.

Na czym polega skuteczność kuracji?

Fundamenty Koncepcji Zdrowej Sylwetki

Znasz powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"? 

My wolimy trzymać się powiedzenia dr med. Jean-Bernard Delbe "Jesteś tym, co przyswajasz".

Jednym z naszych flagowych produktów jest Aloes, który został oznaczony m. in. Certyfikatem Fresenius.

Czy wiesz dlaczego jest nazywany cudem natury? Te i inne fundamenty naszej kuracji dowiesz się z godzinnego nagrania z naszego webinaru (znajdziesz go poniżej sekcji "FAQ").

Jakich produktów używamy w kuracji?

Najwyższa jakość na rynku potwierdzona certyfikatami i badaniami

Jako jedyni na rynku mamy Certyfikat Fresenius dla naszych żeli aloesowych oraz dla Colostrum. Certyfikat ten gwarantuje najwyższą jakość na każdym etapie produkcyjnym i otrzymuje go tylko jedna firma na dany rodzaj produktu. Zaś jeśli firma raz straci taki certyfikat, to już drugi raz nie dostanie.

Webinar "Fundamenty i skuteczność Koncepcji Zdrowej Sylwetki"

Metamorfozy naszych klientów i partnerów

Osoby, które przechodzą naszą kurację nie tylko odzyskują zdrowy i lepszy wygląd swojej sylwetki, ale stają się ambasadorami i partnerami naszej Koncepcji. Odzyskują pewność siebie, atrakcyjniejszy wygląd i podnoszą swój standard życia poprzez współpracę z nami!

Healthy Body Zdrowa Sylwetka
Healthy Body Zdrowa Sylwetka
Healthy Body Zdrowa Sylwetka

Skorzystaj z Koncepcji Zdrowej Sylwetki

Potwierdzona jakość

Opinie klientów Koncepcji Zdrowej Sylwetki

"Ten program jest rewelacyjny!!! Startowałem w wagi 96 kg. Miałem bardzo złe wyniki, jeśli chodzi o ilość wody w organizmie i inne ważne parametry. W obecnej chwili ważę już 80,6 kg i wszystkie parametry są w dobrej normie 😀 W dodatku odkąd skorzystałem z programu KZS czuję się bardzo dobrze zarówno fizycznie jak i mentalnie 😉 Serdecznie polecam!!! "

Krzysztof Borowiec

Obecnie Promotor i doradca KZS

"Po ciążach przybyło mi 20 kg. Zawsze brałam się za odchudzanie na wiosnę, ale niestety nic z tego nie wychodziło. Z dietą i z ćwiczeniami było ciężko, bo nie mam na to czasu. Pogodziłam się z tą moją sylwetką. Stwierdziłam, że to dziedziczne. Dałam się jednak namówić Koncepcji Zdrowej Sylwetki, aby przejść program. Rezultat mnie bardzo zaskoczył. Mogę polecić każdemu z całego serca, aby spróbował chociaż raz. Efekty będą widoczne i odczuwalne. Mniej kilo, więcej energii, poprawa stanu skóry , zniknęły bóle mięśniowe oraz bóle stóp i rąk."

Renata Lazurek

Obecnie doradca i promotorka KZS

"Dieta to styl życia, a nie chwilowy przymus."