Koncepcja Zdrowej Sylwetki

Skuteczny program redukcji wagi i metamorfozy

Czym jest Koncepcja Zdrowej Sylwetki?

  • Holistyczne podejście do zdrowia według ponad 30-letniej praktyki dr med. Jean-Bernard Delbe - CONCEPT VITAL
  • Prowadzenie przez cały okres kształtowania nowej sylwetki
  • Dieta pełnowartościowa, bez liczenia kalorii
  • Zdrowy styl życia i dobre nawyki żywieniowe

Królowa roślin dla wsparcia Twojego zdrowia

Jak wygląda kuracja?

FAZA I

OCZYSZCZANIE & ODKWASZANIE

Tę fazę mogą przejść wszystkie osoby, niezależnie od swojej wagi i samopoczucia. 

Wielu z nas żyje w pędzie, często nie dostarczając organizmowi dostatecznej ilości składników odżywczych.

A w obecnych czasach jesteśmy już "skazani na suplementację", ponieważ jakość pożywienia pozostawia wiele do życzenia. Otyłość, nadwaga i wiele innych dysfunkcji organizmu wynika z nieprawidłowego stylu życia.

Przykładowo, stres jest największym prowodyrem zakwaszenia organizmu, objawiającym się różnymi dolegliwościami i bólami.

Na tym etapie skupiamy się zatem na "naprawie funkcjonowania organizmu", aby przygotować ją należycie do fazy redukcji. Możesz urozmaicić tę fazę dodatkowymi produktami wg własnej potrzeby.

FAZA II 

ODTŁUSZCZANIE & REDUKCJA WAGI

Na II etapie dalej odżywiamy organizm i stosujemy produkty z I fazy.

Jednak wprowadzamy produkty pełnowartościowe o niskiej kaloryczności i zastępujemy nimi 2 posiłki dziennie.

Ograniczając liczbę kalorii, nadal dostarczamy organizmowi 100% dziennego zapotrzebowania w składniki odżywcze. W tej fazie skupiamy się na spalaniu tłuszczu, zachowując przy tym masę tkanki mięśniowej.

W badaniach klinicznych udowodniono wysoką skuteczność naszej kuracji.

Co warto zaznaczyć, zastępując normalny posiłek oszczędzamy na nie.

FAZA III 

STABILIZACJA METABOLIZMU

Według naszej filozofii, jednym z najważniejszych elementów odchudzania, to stabilizacja pracy organizmu po fazie redukcji. Aby uniknąć efektu jojo organizm musi mieć czas na przyzwyczajenie się do nowej wagi oraz zapamiętanie go.

W tym czasie skupiamy się na dalszej przebudowie organizmu, ujędrnieniu skóry i przyzwyczajaniu się do nowych, zdrowych nawyków.

Produkty można stosować już dowolnie, w zależności od potrzeby i upodobań.

Po tym etapie, jeśli nadal potrzebujesz zbijać wagę, możesz znów przejść do fazy I lub II, po konsultacji ze swoim opiekunem.

N

Najwyższa jakość

Używamy produktów z patentami i certyfikatami znanych instytucji, oparte o składniki naturalne i innowacyjne technologie.

N

Zdrowie

Dbamy o zdrowie własne, najbliższych i otoczenia. Sięgamy źródeł do natury i holistycznego podejścia do organizmu. A cóż jest cenniejszego od zdrowia...
N

Skuteczność

Nasze programy i produkty zostały przede wszystkim zweryfikowane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa.

N

Wsparcie

Nasz zespół kontroluje cały przebieg kuracji. W ramach pakietu otrzymujesz dodatkowo nasze wsparcie i dużą dawkę motywacji w drodze do Twojego lepszego zdrowia!

Najważniejsze aspekty kuracji

Skąd pochodzą nasze produkty?

Produkty do naszej kuracji kupujemy u źródła, u jednego z najlepszych producentów suplementów diety, firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Firma LR jako jedyna posiada unikalny certyfikat Fresenius dla swoich flagowych produktów - żelu aloesowego oraz Colostrum (siara bydlęca). Posiada również inne patenty i certyfikaty na wiele swoich produktów, współpracuje z instytucjami badawczymi.

Dodatkowo jako jedyna firma MLM należy do prestiżowego stowarzyszenia marek premium w branży kosmetycznej - VKE Kosmetikverband. Sprawdź tutaj.

Jakie są koszty i za co płacę?

Bezpłatne prowadzenie i kontrola składu masy ciała

U standardowego dietetyka płacisz niemal za każdy kontakt oraz za każdy udostępniony materiał.

U nas to wszystko jest za darmo.

W Koncepcji płacisz tylko za produkty, których używasz. Nie musisz się martwić o gotowanie według rozpiski. Nasza dieta jest niezwykle łatwa w zastosowaniu, a jeśli będziesz chciał/a możemy Ci pomóc.

Na śniadanie i kolację otrzymujesz produkty, których sporządzenie zajmuje mniej niż 1 min.

Na czym polega skuteczność kuracji?

Fundamenty Koncepcji Zdrowej Sylwetki

Znasz powiedzenie "Jesteś tym, co jesz"? 

My wolimy trzymać się powiedzenia dr med. Jean-Bernard Delbe "Jesteś tym, co przyswajasz".

Jednym z naszych flagowych produktów jest Aloes, który został oznaczony m. in. Certyfikatem Fresenius.

Czy wiesz dlaczego jest nazywany cudem natury? Te i inne fundamenty naszej kuracji dowiesz się z godzinnego nagrania z naszego webinaru (znajdziesz go poniżej sekcji "FAQ").

Jakich produktów używamy w kuracji?

Najwyższa jakość na rynku potwierdzona certyfikatami i badaniami

Jako jedyni na rynku mamy Certyfikat Fresenius dla naszych żeli aloesowych oraz dla Colostrum. Certyfikat ten gwarantuje najwyższą jakość na każdym etapie produkcyjnym i otrzymuje go tylko jedna firma na dany rodzaj produktu. Zaś jeśli firma raz straci taki certyfikat, to już drugi raz nie dostanie.

Webinarium "Co to jest Koncepcja Zdrowej Sylwetki?"

Metamorfozy naszych partnerów

Osoby, które przechodzą naszą kurację nie tylko odzyskują zdrowy i lepszy wygląd swojej sylwetki, ale stają się ambasadorami i partnerami naszej Koncepcji. Odzyskują pewność siebie, atrakcyjniejszy wygląd i podnoszą swój standard życia poprzez współpracę z nami!

Skorzystaj z Koncepcji Zdrowej Sylwetki

Potwierdzona jakość

Opinie

"Ten program jest rewelacyjny!!! Startowałem w wagi 96 kg. Miałem bardzo złe wyniki, jeśli chodzi o ilość wody w organizmie i inne ważne parametry. W obecnej chwili ważę już 80,6 kg i wszystkie parametry są w dobrej normie 😀 W dodatku odkąd skorzystałem z programu KZS czuję się bardzo dobrze zarówno fizycznie jak i mentalnie 😉 Serdecznie polecam!!! "

Krzysztof Borowiec

Obecnie Promotor i doradca KZS

"Po ciążach przybyło mi 20 kg. Zawsze brałam się za odchudzanie na wiosnę, ale niestety nic z tego nie wychodziło. Z dietą i z ćwiczeniami było ciężko, bo nie mam na to czasu. Pogodziłam się z tą moją sylwetką. Stwierdziłam, że to dziedziczne. Dałam się jednak namówić Koncepcji Zdrowej Sylwetki, aby przejść program. Rezultat mnie bardzo zaskoczył. Mogę polecić każdemu z całego serca, aby spróbował chociaż raz. Efekty będą widoczne i odczuwalne. Mniej kilo, więcej energii, poprawa stanu skóry , zniknęły bóle mięśniowe oraz bóle stóp i rąk."

Renata Lazurek

Obecnie doradca i promotorka KZS

"Dieta to styl życia, a nie chwilowy przymus."